Nowe zastosowania nauk biologicznych i biotechnologii

Nowe zastosowania nauk biologicznych i biotechnologii

Przeczytaj o badaniach bio-gospodarki oraz “bio-tsunami”, jakie przyniosą nowe zastosowania nauk biologicznych i biotechnologii, w nowej książce Bio#Futures autorstwa Emmanuela Koukiosa i Anny Sacio-Szymańskiej z 4CF i Polskiego Towarzystwa Studiów nad Przyszłością.

“Niniejsza książka przedstawia szybko zbliżającą się globalną transformację społeczno-techniczną, która będzie wynikiem spektrum zbieżnych sił: biotechnologii, nowego rolnictwa, nowej żywności, zdrowia, jakości życia, środowiska, energii, zrównoważonego rozwoju, edukacji, zarządzania wiedzą i projektowania inteligentnych aplikacji. Interesujące dla naukowców, producentów, ekspertów ds. logistyki, decydentów, organów regulacyjnych, instytucji biznesowych i finansowych oraz biotechnologów (genetyków, ekspertów ds. żywności).”

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.