Nowa strona internetowa 4CF jest już live!!!

Nowa strona internetowa 4CF jest już live!!!

Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu naszej nowej strony internetowej. Nadszedł czas na jej odświeżenie, aby uczcić nasz dynamiczny rozwój i prawie 20-letnią obecność na rynku. Naszą misją było uczynić nową stronę bardziej przyjazną dla naszych obecnych i przyszłych klientów. Sprawiliśmy, że strona jest szybsza, łatwiejsza w nawigacji i bardziej przyjazna dla użytkowników. Jesteśmy szczególnie dumni, ponieważ stworzyliśmy stronę sami. Nasi pracownicy poświęcili wiele czasu na zbudowanie jej od podstaw i cieszymy się, że możemy oficjalnie ogłosić jej uruchomienie. Przy tej okazji chcemy również złożyć szczególne podziękowania naszemu ilustratorowi Tomaszowi Łazowi, autorowi wszystkich ilustracji i ikon, które sprawiają, że projekt naszej nowej strony jest wyjątkowy i inspirujący. Zapraszamy na 4CF.pl. Mamy nadzieję, że Wam się spodoba!

 

Co nowego na naszej stronie?

 

Świat zmienia się w zadziwiającym tempie. Dla nas, jako wiodącej firmy foresightowej, ważne jest, aby wyprzedzać zmiany i udostępniać informacje o przyszłych scenariuszach naszym klientom i szerszej publiczności. Dlatego tak ważne jest, aby nasze usługi, rozwiązania i produkty były łatwo dostępne dla naszych obecnych i potencjalnych klientów, aby mogli oni wykorzystać przyszłość do rozwoju w szybko zmieniającym się świecie. 

Chcieliśmy, aby doświadczanie naszej strony przebiegało płynnie i bezproblemowo, dlatego opracowaliśmy nową, łatwiejszą w nawigacji architekturę, udostępniliśmy więcej informacji – więcej studiów przypadków, raportów i analiz, nad którymi pracowaliśmy ostatnio i w przeszłości. Możecie też dowiedzieć się więcej o metodach, które stosujemy w naszym rygorystycznym podejściu do każdego projektu foresightowego. Będziemy stale aktualizować zawartość naszej strony internetowej o spostrzeżenia, aktualne informacje, ogłoszenia firm i najważniejsze wydarzenia związane z foresightem i biznesem, dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie foresightu i przyszłości. Nie przegapcie też informacji na naszym blogu! Zachęcamy do zaglądania na nasze podstrony ze studiami przypadków i analiz.

 

Zapisz się do naszego newslettera!

 

Możecie również zapisać się do naszego bezpłatnego newslettera, aby otrzymywać inspirujące artykuły o niespodziewanej, ale możliwej przyszłości oraz informacje o naszych produktach i usługach. Newsletter będzie wysyłany nie częściej niż raz w miesiącu. Możecie być pewni, że nie będziemy spamować!

 

Nasze wiodące na świecie narzędzia foresightowe!

 

Jako wiodący na świecie innowator w zakresie narzędzi i aplikacji foresightowych, nigdy nie przestajemy pracować nad nowymi rozwiązaniami wspierającymi naszą pracę dla klientów. Dlatego też na stronie internetowej znajdują się teraz opisy naszych kluczowych narzędzi i rozwiązań foresightowych, które są dostępne “od ręki”: 

  • 4CF FleX – unikalne doświadczenie online i warsztatowe dla Ciebie i Twojego zespołu,
  • 4CF HalnyXⓇ – najbardziej zaawansowana platforma Delphi czwartej generacji,
  • 4CF PnyX – potężna aplikacja do prowadzenia zaawansowanych badań i warsztatów,
  • 4CF Stranger FuturesⓇ – strategiczna gra planszowa, która pomaga zidentyfikować przełomowe zmiany w bliskiej i bardziej odległej przyszłości.

Interesuje Cię przyszłość Twojego życia lub biznesu? Skontaktuj się z nami!

Niezależnie od tego, czy zastanawiasz się nad przyszłością rynków, czy chcesz wyprzedzić swoją konkurencję, szukasz ścieżek rozwoju i innowacji, zawsze możesz poszukać tego, czego potrzebujesz na naszej nowej stronie internetowej lub skontaktować się z nami by uzyskać bezpłatną konsultację. Jesteśmy tu, aby Ci pomóc.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, sugestie lub komentarze, skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszego wsparcia.

Dziękujemy!

Zespół 4CF

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.