Norbert Kołos: podsumowanie 2023 i życzenia noworoczne

Norbert Kołos: podsumowanie 2023 i życzenia noworoczne

Za nami niezwykły rok 2023, dla 4CF The Futures Literacy Company pełen wyzwań i sukcesów. Dzięki naszym analizom udowodniliśmy, jak bardzo przydatne są przewodniki po przyszłości – analizy 4CF, dające decydentom wgląd w to co ważne i możliwe, a jednocześnie niekoniecznie spodziewane w danej firmie czy instytucji. Przekłada się to na rekordową liczbę zrealizowanych projektów.

 

W roku 2024 kontynuujemy naszą misję z trzema nowymi projektami finansowanymi w ramach programu Horyzont Europa oraz rozwijamy wewnętrzne projekty, tworząc nowe produkty i usługi. Dziękujemy za zaufanie, życząc spełnienia samych pomyślnych scenariuszy w 2024 roku i poza nim.

 

Obejrzyj wideo noworoczne nagrane przez Norberta Kołosa, partnera zarządzającego 4CF, który podsumowuje rok i składa noworoczne życzenia

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.