Nasza cywilizacja jest zagrożona

Nasza cywilizacja jest zagrożona

Według zegara zagłady Bulletin of the Atomic Scientists pozostaje 100 sekund do północy. Ryzyko wojny jądrowej nigdy w historii Ziemi nie było tak wysokie. Ma ona najwyższy priorytet w scenariuszach omawianych przez światowych futurystów i naukowców. 

Od lat eksperci ostrzegają przed konfliktem konwencjonalnym na dużą skalę, który może doprowadzić do eskalacji między mocarstwami nuklearnymi. Czy jesteśmy w stanie powstrzymać to szaleństwo?

Odwróćmy chód do północy i #TurnBackTheClock.

Więcej na ten temat można przeczytać tutaj lub obejrzeć tutaj

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.