Nasz newsletter #2

Nasz newsletter #2

Właśnie ukazał się nasz najnowszy newsletter! Niezależnie od tego, czy jesteś foresighterem, obserwatorem trendów, entuzjastą futuryzmu, czy po prostu ciekawi Cię to, co czeka nas w przyszłości, może to być dla Ciebie interesująca lektura! Pozwól nam być twoim kompasem w nawigacji po ekscytujących i nieoczekiwanych ścieżkach, które może przynieść przyszłość.

 

Nie martw się, jeśli jeszcze nie zasubskrybowałeś – wciąż jest na to czas! Wystarczy wejść na naszą stronę i zarejestrować się na dole strony. Bądź na bieżąco!

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.