Najserdeczniejsze życzenia od zespołu 4CF!

Najserdeczniejsze życzenia od zespołu 4CF!

Ponieważ okres świąteczny ogarnia nas swoim radosnym blaskiem, 4CF składa serdeczne podziękowania naszym niesamowitym klientom, partnerom i społeczności! Wasze niezachwiane wsparcie było magią stojącą za naszym sukcesem, dlatego pragniemy serdecznie podziękować za fantastyczny rok współpracy wszystkim z Was. 

 

Niech Wasze święta będą pełne śmiechu, miłości i niezapomnianych chwil. Życzymy Wesołych Świąt i Nowego Roku pełnego dobrobytu i dobrego zdrowia! Dziękujemy za bycie integralną częścią historii 4CF! 

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.