Najnowsza biblia ESG od Fundacji Laudes

Najnowsza biblia ESG od Fundacji Laudes

Wysiłki mające na celu przeciwdziałanie zmianom klimatycznym i nierównościom w branży odzieżowej, budownictwie oraz w sektorze finansów i rynków kapitałowych nie następują w wymaganym tempie i na wymaganą skalę. Jakie są systemowe dźwignie umożliwiające szybszą zmianę? Przeczytaj najnowszą biblię ESG Fundacji Laudes opracowaną przez Future Impacts Consulting i 4CF Strategic Foresight.

Dowiedz się, jakie są dźwignie potrzebne do osiągnięcia odpowiedniego tempa i skali zmian niezbędnych do stworzenia gospodarki sprzyjającej klimatowi i integracji społecznej. Będzie to wymagało działań ze strony wszystkich podmiotów i interesariuszy w tych branżach, instytucji kształtujących polityki i całego społeczeństwa. Zmiany te muszą być znacznie szybsze i bardziej radykalne niż do tej pory, jeśli chcemy osiągnąć stabilną pozycję do 2030 roku. Czeka nas jeszcze ciężka praca związana z wprowadzeniem fundamentalnych zmian systemowych w znacznie szybszym tempie niż dotychczas.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.