Nagroda PR za research i insights

Nagroda PR za research i insights

Najpierw PR Wings, teraz Złote Spinacze. Raport, który stworzyliśmy dla Saint-Gobain jest niepokonany, zdobył najważniejsze nagrody PRu korporacyjnego w Polsce. Gratulujemy Icon Strategies i Saint-Gobain Poland za kampanię Polskie Miasta Przyszłości 2050 i nagrodę w kategorii w kategorii research i insights. Cieszymy się, że 4CF The Futures Literacy Company i Polskie Towarzystwo Studiów nad Przyszłością mogły przyczynić się do sukcesu tego wybitnego projektu. Ta nagroda potwierdza, że warto badać przyszłość i korzystać z foresightu.

Konkurs Złote Spinacze organizowany jest przez Związek FIrm Public Relations.

Warto dodać, że projekt zdobył również kilka miesięcy temu główną nagrodę w kategorii PR Korporacyjny w konkursie PR Wings 2022 organizowanym przez Stowarzyszenie Agencji Public Relations.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.