Na Campus Polska Przyszłości

Na Campus Polska Przyszłości

Na Campus Polska Przyszłości w Olsztynie Kacper Nosarzewski oraz Natalia Gnoińska z Fundacji 8Marca (F8M) przeprowadzili warsztat Nowy Europejski Bauhaus (NEB) – WYBUDUJMY PRZYSZŁOŚĆ!

 

Ekstremalne zjawiska klimatyczne, kolejne pandemie, przeludnienie miast i kryzys mieszkaniowy – przy tak szybko zmieniającej się rzeczywistości wszyscy zadajemy sobie pytanie, jak przewidzieć nieprzewidywalne i działać w obliczu zmiennych przyszłości.” Podczas warsztatu uczestnicy dowiedzieli się, czym jest NEB i foresight oraz jak można projektować rozwiązania w sposób bardziej zrównoważony z wykorzystaniem zasad cyrkularności i co-designu. Mogli również pozyskać wiedzę, jak stworzyć własny projekt, który pomoże zmienić otoczenie na lepsze. Dobrze było się wybrać w tę podróż do zrównoważonej przyszłości!

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.