Michał Nadziak dołączył do zespołu

Michał Nadziak dołączył do zespołu

Z radością witamy w naszym zespole Michała Nadziaka! Michał dołączył do nas jako specjalista ds. analiz i rozwoju. Jego profesjonalne doświadczenie w zakresie zarządzania projektami oraz pracy badawczej będzie niewątpliwie dużym wsparciem w naszych przyszłych przedsięwzięciach.

 

Wcześniej Michał prowadził badania na Uniwersytecie Warszawskim oraz Instytucie Badań Edukacyjnych. Jest absolwentem studiów z zakresu stosunków międzynarodowych, co nadaje mu szeroki kontekst do analizy i zrozumienia złożonych problemów. Jego doktorska rozprawa, zatytułowana “Niepaństwowi aktorzy dyplomacji opartej na wierze jako uczestnicy procesów pokojowych w Afryce – studium efektywności działań”, jest dowodem na jego zaangażowanie w obszary o kluczowym znaczeniu dla globalnej współpracy i pokoju.

 

Razem z Michałem oczekujemy na kolejne wyzwania i sukcesy, które przyniesie przyszłość. Niech to będzie owocna i inspirująca podróż!

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.