Laureaci konkursu Climate Community Lab

Laureaci konkursu Climate Community Lab

Przedstawiamy laureatów konkursu zorganizowanego przez Climate Community Lab – inicjatywę założoną przez Climate-KIC, której celem jest wsparcie mieszkańców regionów węglowych Europy Środkowo-Wschodniej w odejściu od paliw kopalnych.

Fundacja Instytut Spraw Obywatelskich w Łodzi, Valea Jiului Society w Rumunii oraz TryMee Clothing z Czech, gratulujemy opracowania projektów realizujących wspólną wizję “Open Mind – we embrace excellence of any kind”!

4CF Strategic Foresight wraz z Impact Hub Praha i Impact Hub Bucharest miał przyjemność prowadzić ten projekt.

Trzymamy kciuki za stworzenie przyjaznych dla środowiska przestrzeni coworkingowych, które będą wspierać lokalne społeczności i ułatwią przejście od gospodarki przemysłowej do proekologicznej gospodarki opartej na usługach.

Trzy zwycięskie organizacje otrzymają wsparcie merytoryczne oraz granty w wysokości 10 000 euro.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.