Kwalifikacje i kompetencje potrzebne na Mazowszu

Kwalifikacje i kompetencje potrzebne na Mazowszu

Na Mazowszu spodziewamy się istotnego wzrostu liczby zatrudnionych do 2030 r. Ale jest 5 czynników, które mogą zaburzyć ten wzrost: automatyzacja i cyfryzacja pracy, usieciowienie pracy, zmiany klimatyczne i zielona transformacja, rozwój nowych kompetencji pracowniczych oraz pojawiające się nowe formy zatrudnienia. 

Czynniki te zagrożą wysokości zatrudnienia w trzech dużych branżach: transporcie, przemyśle i handlu. 

Sprzyjać zatrudnieniu będą za to w branży łączności (IT), działalności naukowej i technicznej oraz administracji i wsparciu. 

Jakie kwalifikacje i kompetencje będą potrzebne na Mazowszu? W którym kierunku będzie rozwijać się mazowiecki biznes? 

Zapoznaj się z badaniem zrealizowanym na zlecenie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie przez 4CF Strategic Foresight i Revit.HR Anna Gnoinska. Pobierz Raport, a w nim:

kierunki rozwoju poszczególnych branż na Mazowszu, czynniki wpływające na ich rozwój tych branż na Mazowszu. luka pomiędzy aktualną kondycją branż a ich potencjałem rozwojowym, diagnoza obecnego zapotrzebowania na kwalifikacje i kompetencje na mazowieckim rynku pracy.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Wojciecha Górskiego 9, 00-033 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.