Kongres Kogeneracji

Kongres Kogeneracji

4CF miało przyjemność uczestniczyć w Kongresie Kogeneracji PTEZ w Kazimierzu. W panelach padło dużo ciekawych danych i wypowiedzi o transformacji energetycznej.

Z referatu PTEZ o kosztach transformacji, prezentowanego przez PGE Energia Ciepła S.A. wynikało, że można transformować, ale będzie drogo. Interesujące, choć może nie do końca jasne wystąpienie miał również dr Przemysław Ligenza, prezes NFOŚIGW o mitygacji i adaptacji do zmian klimatu. 

Frederic Faroche z Veolia Poland w panelu opowiadał o tym, że zazielenianie ciepłownictwa jest już możliwe i niektóre systemy Veolii osiągnęły 30% produkcji neutralnych CO2 a do 2030 osiągnie 55% w skali grupy.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.