Kongres Deweloperski

Kongres Deweloperski

Jedynie 100 osób będzie mogło uczestniczyć w foresightowych warsztatach poświęconych perspektywom rynku nieruchomości „Fundamenty przyszłości”, które odbędą się podczas V Kongresu Deweloperskiego 18 października w Poznaniu.

Wydarzenie poprowadzi Kacper Nosarzewski, partner w naszej firmie.

Interaktywne badanie decyzyjne przeniesie nas w niedaleką przyszłość i będzie polegało na podjęciu strategicznych decyzji istotnych dla prowadzenia działalności przez polskie firmy deweloperskie, a w szczególności możliwości ich zmiany w perspektywie najbliższych 5 lat. Na podstawie zebranego materiału badawczego oraz wyniku pracy ekspertów powstanie raport foresightowy, który opublikuje Polski Związek Firm Deweloperskich wspólnie z firmą Skanska Residential Development Poland, która jest partnerem tego wydarzenia.

Warsztaty odbędą się 18 października na terenie Poznań Congress Center w Sali Saffron w godzinach 11:20-14:20.

Zapraszamy do obejrzenia filmu.

Zapraszamy na stronę internetową wydarzenia.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.