Konferencja BIOEAST Bioeconomy

Konferencja BIOEAST Bioeconomy

4CF The Futures Literacy Company jest zaangażowana w BOOST4BIOEAST, nowy projekt w ramach programu Horyzont Europa (kontynuację projektu BIOEASTsUP), który rozpoczął się w styczniu 2024 roku. 

 

Projekt ma na celu mobilizację i połączenie interesariuszy biogospodarki z decydentami za pośrednictwem krajowych społeczności ekspertów (BIOEAST HUBs), aby wzmocnić ich zaangażowanie w politykę biogospodarczą, zintegrować środowiska badawcze i innowacyjne oraz ustanowić trwałe struktury współpracy na poziomie krajowym i makroregionalnym.

 

Inicjując budowę społeczności i tworzenie krajowych HUB-ów BIOEAST, konsorcjum BOOST4BIOEAST i Inicjatywa BIOEAST wspólnie zapraszają na doroczną konferencję BIOEAST Bioeconomy organizowaną w dniach 6-7 marca. Tematem konferencji jest “Rola HUB-ów w krajowej i makroregionalnej polityce biogospodarczej oraz w rozwoju badań i innowacji w krajach BIOEAST”. Gospodarzem konferencji będzie Centrum Badań Nauk Przyrodniczych w Budapeszcie na Węgrzech.

 

Konferencja jest przeznaczona przede wszystkim dla interesariuszy biogospodarki makroregionu BIOEAST, ale jest otwarta na wszystkich zainteresowanych, również z innych państw UE.

 

Wkrótce zostanie otwarta rejestracja – zapraszamy na stronę internetową inicjatywy

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.