Kolejna wielka migracja

Kolejna wielka migracja

Czy ludzie z natury są nomadami i dlaczego poszukują nowych miejsc do życia? Czy dla współczesnego świata masowa migracja to zagrożenie czy nadzieja na przyszłość? O głośnej książce Sonii Shah „Kolejna wielka migracja”, w której przewiduje, że właśnie migracja ocali nas w obliczu zmian klimatycznych, Kacper Nosarzewski z 4CF The Futures Literacy Company, ekspert Polskiego Towarzystwa Studiów nad Przyszłością będzie rozmawiał z Beatą Kim z tygodnika Newsweek.

27 WRZEŚNIA, WTOREK, GODZ. 19.00

Przyjdź do BIG BOOK CAFE osobiście, wstęp wolny lub oglądaj LIVE na Facebooku

Partner wydarzenia: Wydawnictwo Słowne

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.