Kod kulturowy 4CF

Kod kulturowy 4CF

Z radością ogłaszamy przyjęcie naszego Kodu Kulturowego, który werbalizuje normy i aspiracje naszej firmowej społeczności oraz łączy nas z trzema filarami, które definiują naszą działalność:

 

Tożsamość 4CF

Wszyscy, czy tego chcemy czy nie, podróżujemy w przyszłość, a w każdą podróż lepiej zabrać dobry przewodnik – dlatego w 4CF tworzymy “przewodniki po przyszłości”, a dokładniej: po możliwych przyszłościach, zwłaszcza tych istotnych a niespodziewanych.

W pracy tej kierujemy się przekonaniami, które dobrze zwerbalizował Roy Amara: 

  • Przyszłości nie da się przewidzieć. Należy rozważać co jest możliwe.
  • Przyszłość nie jest zdeterminowana. Należy rozważać co jest prawdopodobne. 
  • Na przyszłość wpływają dokonywane wybory. Należy rozważać co jest pożądane.

Naszą misją jest pomagać firmom i organizacjom osiągać cele w wysoce zmiennym i złożonym otoczeniu, dzięki identyfikacji nieoczekiwanych szans i zagrożeń.

 

Wartości 4CF

Nasze wartości: pasja, szacunek, równowaga i uczciwość, stanowią fundament naszej kultury. Z ich poszanowaniem dążymy do doskonałości we wszystkim, co robimy. 

 

Zasady UNGC, UN WEP oraz ECoC

Aprobujemy, wspieramy i wdrażamy zasady UNGC z zakresu praw człowieka, standardów pracy i ochrony środowiska, UN Women Empowerment Principles (WEP) oraz European Code of Conduct for Research Integrity (ECoC). Poprzez zobowiązanie się do przestrzegania praw człowieka, równości płci, odpowiedzialności środowiskowej i etycznych praktyk badawczych, chcemy czynnie przyczynić się do pracy na rzecz sprawiedliwego, równego i zrównoważonego świata.

 

Poznaj pełny Kod Kulturowy 4CF!

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.