Katarzyna Figiel dołącza do 4CF jako specjalistka ds. foresightu

Katarzyna Figiel dołącza do 4CF jako specjalistka ds. foresightu

Katarzyna wnosi do naszego zespołu moc wiedzy i umiejętności badawczych, zdobytych podczas zarządzania i prowadzenia badań w zakresie muzealnictwa w Narodowym Instytucie Muzeów. Obecnie, poza pracą w 4CF, zaangażowana jest również w projekt badawczy dotyczący parametryzacji i oceny jakości muzeów. 

 

Katarzyna jest magistrem stosunków międzynarodowych. Ukończyła również studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i na Uniwersytecie Jagiellońskim.

 

Serdecznie witamy Katarzynę w naszym gronie. 

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.