Kacper Nosarzewski wykładowcą Akademii Fundacji Republikańskiej – Aktywni obywatele na rynku pracy!

Kacper Nosarzewski wykładowcą Akademii Fundacji Republikańskiej – Aktywni obywatele na rynku pracy!

Kacper Nosarzewski z 4CF Strategic Foresight został wykładowcą Akademii Fundacji Republikańskiej – Aktywni obywatele na rynku pracy! To projekt edukacyjny, adresowany do studentów ostatnich lat studiów oraz młodych absolwentów. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest praca na rzecz Polski w kraju i za granicą. Ideą projektu jest chęć kształcenia nowych kadr dla państwa (administracja, organizacje polityczne, think-tanki), przekazywanie wiedzy oraz inspirowanie kolejnych roczników studentów i absolwentów do pracy na rzecz dobra wspólnego i angażowania się w życie społeczno-polityczne i gospodarcze państwa. 

Akademia rusza już 20. listopada. Zapraszamy do zapisywania się. 

Zajęcia będą prowadzone w formule hybrydowej, można wziąć udział stacjonarnie lub online.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Wojciecha Górskiego 9, 00-033 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.