Jak zobaczyć nadchodzącą przyszłość i poczuć się gotowym na wszystko

Jak zobaczyć nadchodzącą przyszłość i poczuć się gotowym na wszystko

Prof. Jane McGonigal z Institute for the Future publikuje nową książkę. Jej tytuł to IMAGINABLE: Jak zobaczyć nadchodzącą przyszłość i poczuć się gotowym na wszystko – nawet na rzeczy, które dziś wydają się niemożliwe.

W książce IMAGINABLE Jane McGonigal opiera się na najnowszych badaniach naukowych z dziedziny psychologii i neuronauk, by pokazać nam, jak trenować nasze umysły, by myślały o tym, co nie do pomyślenia, i wyobrażały sobie to, co niewyobrażalne. Zaprasza nas do zabawy z prowokacyjnymi eksperymentami myślowymi i symulacjami przyszłości, które zaprojektowała wyłącznie na potrzeby tej książki, aby:

  • zbudować zbiorową wyobraźnię, tak abyśmy mogli zanurzyć się w przyszłość i wyobrazić sobie, w zaskakujących szczegółach, jak będzie wyglądało nasze życie za dziesięć lat;
  • rozwinąć odwagę i wizję, by twórczo rozwiązywać problemy;
  • podejmować działania i decyzje, które pomogą nam kształtować przyszłość, jakiej pragniemy;
  • kierować się “naglącym optymizem”, niepowstrzymaną siłą drzemiącą w każdym z nas, która aktywizuje nasze poczucie sprawstwa.

IMAGINABLE uczy nas, jak być nieustraszonym, odpornym i odważnym w urzeczywistnianiu świata z możliwościami, których jeszcze nie potrafimy sobie wyobrazić.

Prof. McGonigal jest dyrektorem ds. badań w IFTF (Palo Alto, California), foresighterką, projektantką gier oraz autorką bestsellerów New York Timesa. 

Kliknij tu po więcej informacji o książce.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.