Jak zainspirować resztę świata do odnowienia demokracji w XXI wieku?

Jak zainspirować resztę świata do odnowienia demokracji w XXI wieku?

Trzydniowa konferencja “Future of Democracy”, która rozpoczyna się dziś w Reykjaviku na Islandii, będzie próbą współtworzenia konkretnych środków mających na celu zapewnić, że wartości demokratyczne będą wykorzystywane, aby radzić sobie z globalnymi wyzwaniami. W trakcie trwania konferencji odbędą się dyskusje, warsztaty i rozmowy, w trakcie których mają zostać opracowane konkretne rozwiązania i pomysły na przyspieszenie procesów partycypacji obywateli, entuzjastycznego zaangażowania młodzieży i działań grupowych.

 

Podczas konferencji, w piątek 23 lutego, Bartosz Frąckowiak i Michał Nadziak z 4CF The Futures Literacy Company poprowadzą warsztat mający na celu zmapowanie obszarów możliwych działań badawczych związanych z przyszłością demokracji.

 

Konferencja “Przyszłość demokracji” jest współorganizowana przez przewodniczących islandzkiego, duńskiego i fińskiego węzła The Millennium Project.

 

Dowiedz się więcej!

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.