Jak firma może wpływać na swój łańcuch wartości?

Jak firma może wpływać na swój łańcuch wartości?

Wymiar “człowiek” zaczyna zyskiwać na znaczeniu! Zapraszamy gorąco na spotkanie managerów ds. zrównoważonego rozwoju organizowane przez Natural Innovations Lab. W panelu “Suma wysiłków wielu – współpraca z partnerami, czyli w jaki sposób firma może wpływać na swój łańcuch wartości” wystąpi też Kacper Nosarzewski.

Wydarzenie będzie miało miejsce w galerii “Apteka Sztuki”, 26 maja, pomiędzy 9:30 – 12:45.

Spotkanie jest organizowane przez Natural Innovations Lab w kontekście publikacji ich raportu “W poszukiwaniu lepszych liczb” Sustainability Insight Poland 2022, którego celem była próba uchwycenia bieżących wyzwań i potrzeb, z jakimi mierzą się sustainability managerowie w Polsce. Raport powstał na podstawie wywiadów z managerami ds. zrównoważonego rozwoju.

 W ramach wydarzenia odbędzie się:

  • Prezentacja wyników raportu
  • Panel dyskusyjny: “Dwa kierunki transformacji – środowisko i człowiek”
  • Panel dyskusyjny: “Suma wysiłków wielu – czyli w jaki sposób firma może wpływać na swój łańcuch wartości w obszarze zrównoważenia”

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.