Jak chciałbyś, aby wyglądała przyszłość? Daj nam znać!

Jak chciałbyś, aby wyglądała przyszłość? Daj nam znać!

Jaka jest Twoja pożądana przyszłość? Dzięki poznaniu historii Twojej i innych osób uzyskamy wspólny obraz “naszej przyszłości” i będziemy mogli zainspirować decydentów i inne osoby do pomocy w jej tworzeniu.

Komisja Europejska uruchomiła nowy projekt o nazwie #OurFutures. Zaprasza obywateli z całej UE do podzielenia się swoimi wizjami przyszłości.

Komisja uruchomiła ten projekt, aby dowiedzieć się, jak obywatele chcieliby, aby wyglądała przyszłość. Komisja zaprasza wszystkich obywateli, młodych i starych, wysokich i niskich, szczęśliwych i nieszczęśliwych, do opowiedzenia o swojej przyszłości (a jeśli ktoś nie pochodzi z UE, ale chciałby nas zainspirować, również jest mile widziany). 

Opowieści te, a także związane z nimi dane, są gromadzone w otwartej bazie danych. Każdy z Was może skorzystać z tych danych, aby zrozumieć, na przykład co inspiruje młodych ludzi, jakie tematy są “gorące” w różnych krajach, jakie problemy mogą mieć mieszkańcy Belgii, a jakie mieszkańcy Grecji, i wiele innych.

Zostaw tutaj swoją historię i wróć do niej, gdy będziesz miał więcej inspiracji. Jeśli chcesz wiedzieć, co wyobrażają sobie inni, sprawdź również ich historie. 

Podziękowania, 4CF na prośbę zespołu Foresight Komisji Europejskiej

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.