Jak będzie wyglądał rynek deweloperski w Polsce w 2027 roku?

Jak będzie wyglądał rynek deweloperski w Polsce w 2027 roku?

Zapraszamy do zapoznania się z naszym najnowszym raportem “Fundamenty przyszłości”, który opracowaliśmy na zlecenie Polskiego Związku FIrm Deweloperskich i Skanska Residential Development Poland. Raport, prezentujący średnioterminowe perspektywy rozwoju branży deweloperskiej w Polsce zawiera szereg informacji pomocnych w planowaniu strategicznym na rynku nieruchomości w nadchodzących latach.

 

Publikację można pobrać tutaj

 

Współautorami raportu są Kacper Nosarzewski i Weronika Rafał. Opracowanie scenariuszy wsparli Norbert Kołos, Zofia Dębska i Maciej Jagaciak.

 

Raport jest odpowiedzią na często pojawiające się w dzisiejszych czasach pytania, jak będzie wyglądał i dokąd zmierza rynek deweloperski? Dogłębna analiza ma pomóc w wyznaczeniu kierunku rozwoju wszystkim  interesariuszom rynku nieruchomości.

 

Zapraszamy również do wysłuchania kolejnego odcinka podcastu Miasta Szczęśliwe, w którym rozmawiamy o Raporcie i jego wynikach w TOK FM lub w Spotify.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.