Jak będzie wyglądać przyszłość gier wideo?

Jak będzie wyglądać przyszłość gier wideo?

Gaming to bardzo dynamicznie rozwijający się sektor, w którym również polskie firmy radzą sobie całkiem dobrze. Przyszły rozwój gier wideo może zaskoczyć graczy – a są ich ponad 2 miliardy na świecie! – naprawdę magicznymi doznaniami. Warto sektor gamingu analizować, żeby wiedzieć o czym marzyć, albo… w co zainwestować. Zapraszamy do pobierania naszego raportu tutaj

O tym jaka przyszłość czeka gaming i czy gry wideo będą nas wciągać coraz bardziej opowiadali nasi eksperci w studiu TOK FM, na antenie Radio Kampus oraz w Pytanie na Śniadanie w TVP.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.