Insight Clash

Insight Clash

Zachęcamy do udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu Insight Clash pt. “Przyszłość – prognozować czy projektować?”, w którym Kacper Nosarzewski z 4CF The Futures Literacy Company będzie jednym z prelegentów. Wraz z innymi prelegentkami – Agnieszka Warzybok (Decode / Future.Company) i Paula Fogt (Futures Strategist / Service Designer) oraz moderatorem Marek Tobota zapraszamy 9 lutego, godz. 15.30.

 

Spotkanie jest organizowane przez Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii (PTBRiO). W tej edycji będzie mowa o nieprzewidywalności przyszłości i o wyzwaniach jakie się z nią wiążą, o zarządzaniu zmianą, obserwowaniu trendów i prognozowaniu możliwych scenariuszy przyszłości. Czy jesteśmy w stanie skutecznie odpowiadać na nadchodzące zmiany, a może jesteśmy w stanie je sami kształtować?

 

Więcej informacji na stronie internetowej wydarzenia. 

Więcej informacji na LinkedIn.  

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.