Impresje z Expo w Dubaju

Impresje z Expo w Dubaju

Galeria zdjęć i filmów 4CF z Expo 2020 w Dubaju, w tym: wiersz napisany przez sztuczną inteligencję na podstawie słów nadesłanych przez odwiedzających pawilon brytyjski, który ma zostać wysłany w kosmos.

Gdy kobiety się rozwijają, ludzkość się rozwija! W pawilonie Women Pavilion by Cartier, poświęconym wkładowi kobiet i ich wpływowi na społeczeństwo, a także ich niezliczonym osiągnięciom, przeszłym i obecnym, które napędzają gospodarkę i wzmacniają społeczności, świętowaliśmy kobiety, które zmieniają świat.

Zobacz przyszłość w złocie! My jesteśmy przyszłością!

Świętowaliśmy też Polskę na Expo i odwiedziliśmy nasz Pawilon “Kreatywność inspirowana naturą”. Polska promowała swoją gospodarkę i rodzimy biznes, prezentowała atrakcje turystyczne, kulturę i sztukę. Trzy razy dziennie odbywały się koncerty fortepianowe. W polskim pawilonie zaprezentowano wyjątkowy stół, który symbolizuje polską gościnność i przedstawia ukształtowanie terenu naszego kraju z jeziorami, morzem i górami. Warto odwiedzić to miejsce. Polecamy wszystkim, którzy planują wizytę w Dubaju w najbliższych miesiącach.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć i filmów z Expo w Dubaju!

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Wojciecha Górskiego 9, 00-033 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.