Ilona Poseliuzhna dołącza do 4CF

Ilona Poseliuzhna dołącza do 4CF

Z przyjemnością przedstawiamy najnowszego członka zespołu 4CF, Ilonę Poseliuzhną, naszego młodszego specjalistę ds. foresightu!

 

Ilona wnosi do naszych inicjatyw badawczych dynamiczne połączenie umiejętności i pasji. Dzięki doświadczeniu w zarządzaniu projektami i doświadczeniu w badaniach nad regulacjami sztucznej inteligencji, Ilona świetnie uzupełnia nasz zespół.

 

Jej imponujące osiągnięcia obejmują prowadzenie przełomowych badań nad regulacjami sztucznej inteligencji w UE w ramach doktoratu na Uniwersytecie Jagiellońskim, a następnie w Center for AI and Digital Policy (USA). Zaangażowanie Ilony w odkrywanie granic technologii doskonale wpisuje się w wizję zespołu 4CF.

 

Ilona ukończyła z wyróżnieniem stosunki międzynarodowe oraz zdobyła nagrodę dziekana i stypendium ministra za znaczące osiągnięcia, pokazując swoje zaangażowanie i wybitne umiejętności akademickie.

 

Z niecierpliwością czekamy na innowacyjne pomysły i świeżą perspektywę, które wniesie do naszego zespołu. Życzymy Ilonie ekscytującej pracy i przyszłych sukcesów! 

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.