Holenderska Hanzehoogeschool wdrożyła program foresightowy UNESCO z udziałem 4CF

Holenderska Hanzehoogeschool wdrożyła program foresightowy UNESCO z udziałem 4CF

Uroczystość zamknięcia blisko rocznego projektu wdrożeniowego, który realizowaliśmy na rzecz Uniwersytetu Hanzeatyckiego w holenderskim Groningen podsumowała sukces pierwszego tego rodzaju programu, opracowanego przy udziale UNESCO.

W podsumowującym projekt wydarzeniu, obejmującym między innymi warsztat foresightowy, wzięli udział przedstawiciele Ministerstwa Nauki, władz regionalnych i lokalnych, holenderskich sił zbrojnych, UNESCO oraz świata akademickiego.

4CF doradzało uczelni w opracowaniu i wdrożeniu innowacyjnego programu dydaktycznego dla studentów studiów magisterskich, jednocześnie szkoląc w zakresie foresightu, facylitacji i projektowania badań foresightowych nauczycieli akademickich z Groningen. Współpraca jest obecnie kontynuowana w ramach kolejnych przedsięwzięć i grantów badawczych.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Wojciecha Górskiego 9, 00-033 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.