Granty dla innowatorów klimatycznych w sektorze rolnictwa i żywności

Granty dla innowatorów klimatycznych w sektorze rolnictwa i żywności

W odpowiedzi na zaproszenie EIT Climate KIC do pilotażu działań adresowanych do innowatorów i aktywistów zajmujących się zmianami klimatu, ASHOKA Rumunia i 4CF Strategic Foresight połączyły siły, by wesprzeć społeczność klimatyczną w Europie Środkowo-Wschodniej.

W październiku odbył się współfinansowany przez Climate-KIC czterodniowy warsztat dla aktywistów i uczonych, którzy chcą wpływać na postrzeganie zmian klimatu w sektorze rolno-spożywczym, który zakończył się przyznaniem grantów na nowe projekty w trybie konkursowym z łącznej puli nagród 20 tys. EURO. Przeczytaj więcej tutaj lub na Portalu Spożywczym.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Wojciecha Górskiego 9, 00-033 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.