Futures Literacy Lab dla NGO z regionów węglowych

Futures Literacy Lab dla NGO z regionów węglowych

Organizacje z regionów węglowych mogą wziąć udział w projekcie i zdobyć 3 granty o wartości 10.000 EUR każdy!  

Laboratorium, prowadzone w jęz. angielskim, dotyczy przyszłych wizji życia w regionach post-węglowych w 2050 roku. Kluczowym celem tego wydarzenia jest rozwój zbiorowych i indywidualnych umiejętności w zakresie Futures Literacy – nazwanej przez UNESCO umiejętnością XXI wieku.

Zapraszamy interesariuszy z regionów węglowych Europy Środkowo-Wschodniej, w tym organizacje społeczeństwa obywatelskiego, organizacje pozarządowe, stowarzyszenia, do wspólnego zbadania różnych przyszłości Europy Środkowo-Wschodniej, współtworzenia wizji i szkicowania ścieżek sprawiedliwej transformacji regionów węglowych Europy Środkowo-Wschodniej. 

Więcej informacji można też znaleźć tutaj.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.