Foresight biometrii dla Frontexu

Foresight biometrii dla Frontexu

Badanie Frontex Technology Foresight on Biometrics for the Future of Travel zostało zakończone! Dla 4CF Strategic Foresight praca nad projektem wraz z naszymi partnerami z konsorcjum: Steinbeis Europa Zentrum, Erre Quadro i Wojskową Akademią Techniczną w Warszawie była wielką przyjemnością.

Każda faza tego złożonego badania przyniosła własny zestaw spostrzeżeń, które miały na celu wsparcie społeczności EBCG w podejmowaniu decyzji o przyjęciu nowych rozwiązań technologicznych i wykorzystaniu nowych możliwości, przy jednoczesnym unikaniu lub ograniczaniu związanego z nimi ryzyka. 

Krótki opis wyników uzyskanych w ramach projektu można znaleźć na stronie internetowej Frontexu, natomiast wszystkie szczegóły dotyczące rezultatów projektu znajdą się w raporcie z badań, który zostanie opublikowany w 2022 roku.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.