Ewolucja technologiczna i innowacje stymulowane strategicznym foresightem

Ewolucja technologiczna i innowacje stymulowane strategicznym foresightem

Naszą misją jest odkrywanie jutra, umożliwiając wprowadzanie istotnych zmian już dziś. Analizując nadchodzące trendy i potencjalne scenariusze, torujemy drogę nowym innowacjom. Daje to naszym klientom wyraźną przewagę nad konkurencją.

 

Poznaj z nami świat jutrzejszych możliwości! W krajobrazie szybkich zmian rynkowych i skoków technologicznych, utrzymanie przewagi wymaga rewolucyjnych narzędzi i metod. I tu właśnie jest pole dla naszego zaangażowania. 4CF może być Twoim partnerem w odkrywaniu pól dla przyszłościowych innowacji.

 

Dowiedz się więcej o naszych działaniach wspierających nowe technologie i innowacje tutaj

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.