Europejskie rolnictwo wolne od pestycydów w 2050 r.

Europejskie rolnictwo wolne od pestycydów w 2050 r.

Drastyczne ograniczenie stosowania pestycydów, ograniczenie emisji dwutlenku węgla (zwłaszcza z rolnictwa), zaspokojenie popytu na żywność, osiągnięcie suwerenności żywnościowej, ochrona zdrowia ludzkiego i naszego środowiska: chociaż wszystkie te imperatywy przyczyniają się do naszego wspólnego dobrobytu, nie są łatwe do osiągnięcia. Czy są one w ogóle kompatybilne? Badanie foresightowe “Europejskie rolnictwo wolne od pestycydów w 2050 r.” przeprowadzone przez INRAE pomaga zidentyfikować dostępne opcje i możliwe ścieżki eliminacji pestycydów chemicznych.

 

Dowiedz się więcej!

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.