Europejski Kongres Gospodarczy już 24-26 kwietnia!

Europejski Kongres Gospodarczy już 24-26 kwietnia!

Kacper Nosarzewski z 4CF The Futures Literacy Company weźmie udział w panelu “Nowy świadomy konsument” i wraz z pozostałymi panelistami będzie starał się odpowiedzieć na następujące pytania:

 

  • Czy świadomość zmian klimatycznych, społecznych, niesprawiedliwości itp. wpływa znacząco na wybory konsumentów, czy nadal liczy się tylko niska cena i szybka dostawa? 
  • Czy gospodarka, branże i producenci przygotowują się na zmiany związane z nowym podejściem konsumentów i czy życie slow naprawdę może zastąpić życie fast?

 

Z niecierpliwością czekamy na interesującą dyskusję z udziałem Agnieszki Dziedzic z VIVE Textile Recycling, Dalidy Gepfert z Veolia Energia Polska, Katarzyny Konkel z Omnisense, Adama Manikowskiego z Żabki Polska, Artura Resmera z PKP Intercity i Rafała Wróblewskiego z Nestle Polska.

 

Do zobaczenia w Katowicach!

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.