ERASMUS+ Mind the Missions

ERASMUS+ Mind the Missions

Rozpoczęliśmy pracę nad nowym projektem ERASMUS+ Mind The Missions, przy którym współpracujemy z naszymi partnerami: Ajuntament de València z Hiszpanii, Município de Amarante z Portugalii, INOVA+ z Portugalii, Geodesign Hub z Irlandii, Low Carbon Economy Foundation z Hiszpanii i Always Greener z Serbii.

 

W ubiegły poniedziałek rozpoczęliśmy nasze pierwsze webinarium. Zaprezentowaliśmy uczestnikom nasz projekt, którego celem jest wzmocnić kompetencje pracowników samorządowych. Pokazaliśmy również w jaki sposób planowanie z udziałem interesariuszy, futures literacy, nowoczesne techniki zarządzania projektami i projektowania geoprzestrzennego mogą sprawić, aby pracownicy sektora publicznego stali się skutecznymi agentami pozytywnych zmian.

 

Z niecierpliwością czekamy na współpracę z naszymi partnerami, aby pomóc kształtować pozytywne zmiany w naszych społecznościach.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.