Energia jądrowa w miastach. Wygra SMR czy MMR?

Energia jądrowa w miastach. Wygra SMR czy MMR?

 

Mały reaktor jądrowy czy mikroreaktor? Co wygra?

 

Czy w świetle europejskich celów zrównoważonego rozwoju (SDG) oraz obecnej sytuacji geopolitycznej powinniśmy nadal wykorzystywać i rozwijać energię jądrową, która jest niskoemisyjna, aby umożliwić przejście na bardziej „zielony” system energetyczny?

Czy energia jądrowa jest potrzebna, aby uniknąć wzrostu kosztów realizacji ścieżki zerowej emisji netto i zmniejszyć ryzyko nieosiągnięcia celu?

Czy do zapewnienia stabilności systemu energetycznego w przyszłości konieczna jest energia jądrowa?

 

Zapoznaj się z najnowszym raportem 4CF The Futures Literacy Company na temat obecnego stanu i przyszłości energetyki jądrowej.

Raport zawiera następujące części:

  • Progres w energetyce jądrowej
  • Wyzwania dla sektora energetyki jądrowej
  • Trendy w energetyce jądrowej
  • Antytrendy, czyli zdarzenia, które mogą znacząco wpływać na rozwój sektora
  • Konkluzje

 

Pobierz 4CF Raport Energia Jądrowa

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.