Ekspert 4CF z gościnnym wykładem na dwóchsetleciu UW

Ekspert 4CF z gościnnym wykładem na dwóchsetleciu UW

13 maja 2016 r., w ramach obchodów dwóchsetlecia Uniwersytetu Warszawskiego, członek zarządu 4CF Kacper Nosarzewski wystąpił w sesji mówców „Jestem z UW”, przedstawiając najnowszy projekt Polskiego Towarzystwa Studiów nad Przyszłością pt. „Jedna lekcja o przyszłości”. 4CF wspiera ten projekt merytorycznie i finansowo.

Goście Uniwersytetu wystąpili z charakterystycznymi dla formatu TED Talks, piętnastominutowymi wykładami na różne tematy. Wśród zaproszonych mówców wystąpili m.in.: b. prezes Trybunału Konstytucyjnego Jerzy Stępień, dziennikarka radiowa Olga Kozierowska, ekspert w dziedzinie Polskiego Języka Migowego dr P. Rutkowski, znany fotografik Andrzej Dragan i Katarzyna Szymielewicz z fundacji Panoptykon. Wszyscy oni dzielą jedną cechę wspólną – są z UW. 4CF też jest z UW! Jako spin-out Wydziału Nauk Ekonomicznych jesteśmy dumni z naszej uczelni, która obchodzi właśnie dwóchsetlecie.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Wojciecha Górskiego 9, 00-033 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.