EEC Trends 2023

EEC Trends 2023

Kacper Nosarzewski relacjonował z wczorajszego EECTrends 2023:

 

  • Łukasz Greinke zarysował perspektywy dalsze, niż rozbudowa Portu Gdańsk – być może budowę nowego portu i terminali intermodalnych w środkowej części polskiego wybrzeża Bałtyku.

 

  • Paweł Borys opowiedział o działaniach przygotowujących do obudowy Ukrainy po wojnie – wiodącą rolę przyjęła rada powołana w ramach G7, rozwijają się też polskie i oenzetowskie projekty dot. zamówień publicznych i inne. Wynik wojny i sytuacja Ukrainy po niej są jednak wciąż niepewne, a konkurentem w staraniach o wpływ na odbudowę jest Turcja i jej zaplecze. 

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.