Dyrektywa “Work Life Balance”

Dyrektywa “Work Life Balance”

Ważne dla pracodawców i rodziców! Równi w domu – równi w pracy!

Zapraszamy do pobierania nowej publikacji Fundacja SHARE THE CARE dla pracodawców i pracujących rodziców oraz na cykl debat poświęconych temu tematowi.W jednej z nich, w której będzie mowa o nowym spojrzeniu na podział urlopów rodzicielskich udział weźmie Kacper Nosarzewski z 4CF Strategic Foresight.

Do sierpnia 2022 w Polsce zostanie wdrożona dyrektywa work-life balance, która między innymi  nadaje ojcom indywidualne prawo do urlopu rodzicielskiego, w tym 9 tygodni urlopu rodzicielskiego.

Czy polscy rodzice, pracodawcy i społeczeństwo są gotowi na taką zmianę?

Czy możemy osiągnąć równość szybciej niż kraje skandynawskie, wyciągając odpowiednie wnioski z ich doświadczeń?

I komu się to opłaci?

Publikację można pobrać tutaj.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.