Dr Michał Nadziak

Dr Michał Nadziak

Z ogromną radością informujemy, że nasz kolega Michał Nadziak niedawno osiągnął wyjątkowy sukces w swojej karierze naukowej, uzyskując tytuł doktorski na Wydziale Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Jego przewód doktorski jest nie tylko świadectwem jego zaawansowanej wiedzy, ale także potwierdzeniem głębokiego zrozumienia istoty dzisiejszych wyzwań w dziedzinie stosunków międzynarodowych. Praca ta skupia się na roli religii w dyplomacji oraz efektywnych strategiach rozwiązywania konfliktów, co jest szczególnie istotne w kontekście współczesnych i przyszłych stosunków międzynarodowych.

 

Jesteśmy niezmiernie dumni z osiągnięć Michała i gratulujemy mu nie tylko zdobycia tytułu doktora, ale także wkładu w rozwój naszej firmy. Jego pasja do nauki i zaangażowanie są inspiracją dla całego zespołu 4CF. Życzymy mu dalszych sukcesów w jego dalszej karierze naukowej i zawodowej.

 

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy z Michałem na temat jego pracy doktorskiej!

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.