Dr Anna Sacio-Szymańska prokurentem 4CF

Dr Anna Sacio-Szymańska prokurentem 4CF

Dr Anna Sacio-Szymańska awansowała na Prokurenta Zarządu 4CF

 

Z przyjemnością informujemy, że nasza koleżanka – dr Anna Sacio-Szymańska – awansowała na Prokurenta Zarządu. Wszystkiego najlepszego w nowej roli Anno! 

Anna jest związana z 4CF The Futures Literacy Company od 2019 roku, wcześniej zajmowała stanowisko strategic account managera w firmie. Obecnie została powołana na stanowisko Prokurenta Zarządu.

Dr Sacio-Szymańska jest również wiceprezesem Foresight Europe Network, członkiem The Millennium Project oraz Polskiego Towarzystwa Studiów nad Przyszłością. Posiada bogate doświadczenie w zakresie zarządzania innowacjami, foresightu oraz tworzenia warunków do międzynarodowej współpracy nauki i biznesu; które zdobyła podczas 15-letniej pracy naukowej w ITeE – PIB, od 2019 roku wchodzącej w skład Sieci Badawczej Łukasiewicz.

Kierowała i uczestniczyła w kilkunastu europejskich i krajowych projektach B+R w takich obszarach jak foresight technologiczny, budowanie kompetencji foresightowych, analiza konkurencyjności i innowacyjności gospodarek, Przemysł 4.0 i zrównoważony rozwój. Realizowała m.in. projekty dotyczące sprawiedliwej transformacji w krajach Europy Środkowej oraz przyszłości biometrii w UE współpracując z Europejskim Instytutem Innowacji i Technologii EIT Climate-KIC oraz Europejską Agencją Straży Granicznej i Przybrzeżnej (Frontex).

Publikowała na temat uwarunkowań i wyników wdrażania foresightu w sektorze publicznym i biznesie w Springer Nature, European Journal of Futures Research, Procedia Engineering, Engineering Management in Production and Services oraz Foresight and STI Governance. Jest ekspertem oceniającym wnioski w programach ramowych UE: Horyzont 2020 – Nauka dla społeczeństwa 2020 oraz Horyzont Europa.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.