Dołącz do nas na staż!

Dołącz do nas na staż!

Czy chciałbyś/chciałabyś być częścią dynamicznej firmy, która pioniersko działa w obszarze planowania długoterminowego i foresightu strategicznego? 4CF to właśnie takie miejsce! Jesteśmy liderem na polskim rynku, wspierając publiczne oraz prywatne organizacje w utrzymaniu przewagi strategicznej w zmieniającym się otoczeniu.

 

Jeśli posiadasz:

  • Umiejętności krytycznego myślenia i ciekawości poznawczej
  • Biegłą znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość drugiego języka)
  • Wysoką kulturę osobistą i inicjatywę
  • Inteligencję emocjonalną i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

To czekamy właśnie na Ciebie!

 

Nasza oferta:

  • Staż od lipca 2024 roku
  • Praca w kreatywnej atmosferze
  • Możliwość pracy przy ciekawych projektach badawczych
  • Opieka doświadczonych mentorów
  • Pozyskanie praktycznego doświadczenia w wartościowej specjalizacji
  • Wynagrodzenie

 

Szczególnie zachęcamy studentów kierunków technicznych i nauk przyrodniczych!

 

Nie czekaj! Kliknij link poniżej, aby aplikować!

 

Jeśli się wahasz, obejrzyj co mówią o stażu w 4CF nasze byłe praktykantki, a dziś specjalistki ds. foresightu Weronika Rafał i Ilona Poselużna!

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.