Dlaczego foresight jest kluczowy dla strategii?

Dlaczego foresight jest kluczowy dla strategii?

W przemyśle prawie 40% prezesów uważa, że ich firmy nie będą rentowne za dekadę, jeśli nie dokonają transformacji. Badania pokazują również, że 75% organizacji nie jest przygotowanych na coraz szybsze tempo zmian w swojej branży i w otoczeniu.

 

We wszystkich sektorach musimy przemyśleć sposób działania, aby przetrwać i rozwijać się w przyszłości. Foresight może pomóc jednostkom i organizacjom lepiej przygotować się na przyszłość, być bardziej innowacyjnym i zwinnym.

 

Przeczytaj więcej tutaj (po angielsku).

 

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.