Czy zmiana to nowa stała?

Czy zmiana to nowa stała?

Pracodawcy Jutra są w dobie ciągłych rewolucji. Zapraszamy do udziału online w konferencji, w której jednym z panelistów będzie również Kacper Nosarzewski z 4CF The Futures Literacy Company. W trakcie wydarzenia będzie m.in. mowa o wpływie sztucznej inteligencji i nowych technologii na rynek pracy, różnorodności pokoleniowej w przedsiębiorstwie, a także zrównoważonym rozwoju i etyce w biznesie. Konferencja jest dedykowana przedsiębiorcom oraz instytucjom edukacyjnym współpracującym z przedsiębiorcami, Sektorowym Radom ds. Kompetencji a także organizacjom działającym w relacji biznes-edukacja.

 

Zarejestruj się tutaj!

 

Organizatorem konferencji jest PARP Polskiego Funduszu Rozwoju S.A. (PFR).

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.