Co możemy zrobić, by uniknąć czarnego scenariusza w logistyce?

Co możemy zrobić, by uniknąć czarnego scenariusza w logistyce?

Rosnąca rola logistyki i transportu rodzi wiele pytań o rozwój i znaczenie tej branży w przyszłości. FM Logistic wspólnie z 4CF The Futures Literacy Company, wraca do raportu “Logistyka 2040” poszukując odpowiedzi na pytanie co możemy zrobić, by uniknąć czarnego scenariusza?

 

Zaktualizowana, po 3 latach od publikacji, wersja raportu foresightowego. sprawdza jak z dzisiejszej perspektywy wyglądają 3 wizje świata i logistyki w 2040 roku.

 

Pobierz zaktualizowany raport.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.