Climate Community Lab

Climate Community Lab

4CF Strategic Foresight, Impact Hub Prague, Impact Hub Bucharest oraz Uniwersytet Warszawski prowadzą kolejną edycję Climate Community Lab, projektu EIT Climate-KIC. 

Zapraszamy organizacje zaangażowane w transformację gospodarek regionów węglowych oraz ich rozwój w kierunku bardziej zrównoważonych modeli społecznych i ekonomicznych do uczestnictwa w projekcie eksploracji przyszłości sprawiedliwej transformacji regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Spotkanie inauguracyjne odbędzie się 21 października 2021, czwartek; 12:00 – 14:30 CET

Community Lab ma na celu wzmocnić umiejętności przedstawicieli lokalnych organizacji zaangażowanych w transformację czterech regionów węglowych znajdujących się w Polsce, Czechach i Rumunii z zakresu futures literacy. Celem laboratorium jest przekazanie wiedzy nt. nowych sposobów analizowania przyszłości, po to by lepiej zrozumieć emergentną rzeczywistość regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Umożliwi to zidentyfikowanie szans i nowych ścieżek rozwoju, by zapewnić zrównoważony wzrost w tych regionach.

Jeśli Twoja organizacja aktywnie angażuje się w transformację regionów węglowych, oferujemy cykl działań, które dzięki wsparciu trenerów i mentorów zainspirują Cię do wygenerowania nowych pomysłów na projekt, a dzięki wsparciu networkingowemu i finansowemu umożliwią znalezienie partnerów do współpracy i uzyskanie mikrodotacji na realizację projektu.

W dłuższej perspektywie, naszym celem jest stworzenie otwartej platformy dla  społeczności praktyków zajmujących się sprawiedliwą transformacją ze wszystkich krajów Europy Środkowo-Wschodniej, którzy chcieliby wymienić doświadczenia i dobre praktyki, współpracować i wprowadzać innowacje społeczne w swoich lokalnych ekosystemach.

Dowiedz się więcej tutaj.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Wojciecha Górskiego 9, 00-033 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.