Branża spożywcza zawsze zwinna

Branża spożywcza zawsze zwinna

Już wkrótce, Kacper Nosarzewski, partner, 4CF The Futures Literacy Company i członek zarządu Polskiego Towarzystwa Studiów nad Przyszłością weźmie udział w panelu inauguracyjnym “Think Agile: Branża spożywcza zawsze zwinna” Forum Rynku Spożywczego i Handlu (15th Food Market & Retail Forum 2022) – największej i prestiżowej konferencji poświęconej sektorowi spożywczemu, handlowemu i HoReCa w Polsce. 

A w nim:

  • Scenariusze dla polskiej branży spożywczej na czas zawirowań geopolitycznych
  • Rynkowe konsekwencje drożejących surowców i wojny po sąsiedzku
  • Zielony Ład, zmiany proklimatyczne, zrównoważone strategie
  • Przetasowania trendów biznesowych i konsumenckich: czyli rozwój w cieniu inflacji
  • Kryzys to nie tylko wyzwania, ale także możliwości

 7 listopada 2022, godz. 9.00-11.00. 

Wydarzenie odbywa się z udziałem najważniejszych producentów, dostawców i liderów rynku handlowego, a także przedstawicieli rządu i organizacji branżowych. Forum Rynku Spożywczego i Handlu to 2 dni dyskusji, kilkanaście sesji tematycznych, znamienici prelegenci i wyjątkowi uczestnicy.

Serdecznie zapraszam Państwa do udziału! 

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.