Bartosz Frąckowiak dołączył do zespołu 4CF

Bartosz Frąckowiak dołączył do zespołu 4CF

Z radością witamy w naszym zespole Bartosza Frąckowiaka, nowego konsultanta, badacza społeczno-kulturowych aspektów nowych technologii i kuratora sztuki! Jesteśmy pewni, że jego wyjątkowe doświadczenie i umiejętności stanowią świetne uzupełnienie naszego multidyscyplinarnego zespołu i pomogą nam w dalszym rozwoju naszych usług i poszerzaniu spektrum realizowanych przez 4CF projektów!

 

Bartek bada procesy projektowania zrównoważonych i etycznych technologii, relacje pomiędzy technologiami i przestrzenią oraz potencjał metod etnograficznych w badaniu przyszłości. W ostatnim czasie tworzył wizje, prototypy i scenariusze możliwych przyszłości. Przez 16 lat współpracował z instytucjami kultury i sztuki w Polsce i za granicą jako reżyser teatralny, dramaturg i kurator. 

 

Jest facylitatorem warsztatów w ramach procesów strategiczno-foresightowych. Jako Gallup-Certified Strengths Coach ma doświadczenie w pracy trenerskiej z grupami, zespołami i organizacjami z sektora publicznego, biznesu i organizacji pozarządowych. Prowadził warsztaty m.in. z zarządzania zmianą, rozwijania talentów i mocnych stron oraz projektowania innowacji. Rozwija metodologie warsztatowo-projektowe, które łączą design fiction, systemic design i scenariusze przyszłości z rozwijaniem kultur organizacyjnych i wspieraniem dobrej współpracy grup i zespołów.  

 

Współtwórca Biennale Warszawa, transdyscyplinarnej instytucji działającej na przecięciu sztuki, działalności badawczej i aktywizmu społecznego. Na SWPS prowadzi zajęcia dotyczące społeczno-kulturowych aspektów technologii oraz produkcji projektów artystyczno-kulturalnych. Jest absolwentem Humanitarian Operations Programme (HOP). Współpracuje z Save the Children jako jeden z trenerów w ramach Humanitarian Leadership Academy. Wcześniej ukończył Międzywydziałowe Indywidualne Studia Humanistyczne na Uniwersytecie Warszawskim i Akademii ‘Artes Liberales’. 

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.