Analiza trendów rozwojowych Warszawy

Analiza trendów rozwojowych Warszawy

Z wielką radością ogłaszamy, że firma 4CF The Futures Literacy Company otrzymała zaszczytne zadanie od m.st. Warszawy: przeprowadzenia wnikliwej analizy trendów rozwojowych dla naszego miasta oraz okolicznych obszarów metropolitalnych.

 

Projekt ten ma kluczowe znaczenie dla kształtu przyszłości Warszawy. Jego głównym celem jest wspieranie procesów zarządzania rozwojem miasta. Efektem naszych wysiłków będzie gruntowna i wszechstronna analiza wpływu różnorodnych trendów na dalszy rozwój. To dobra podstawa do tworzenia przyszłych strategii dla miasta i metropolii.

 

Skuteczność projektu zapewni połączenie analizy z głosem mieszkańców, pracujących oraz uczących się w stolicy. Tylko poprzez to zyskamy holistyczny obraz tego, jak Warszawa powinna ewoluować.

 

Dziękujemy Urzędowi Miasta Stołecznego Warszawy za zaufanie. Jesteśmy gotowi do wspólnego określania kierunków przyszłego rozwoju naszego pięknego miasta.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w projekcie!

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.